خدمات عکس برداری

عکس برداری صنعتی

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسی می باشد که به سفارش یک سازمان صنعتی صورت می پذیرد و به ثبت فرایندهای تولید ، محصولات ، سازمان کار ، کارکنان و یا تجهیزات سازمانی می پردازد. عکس صنعتی ممکن است با مقاصد داخلی ( به عنوان مثال اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( به عنوان مثال تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شود.

عکس برداری ها توسط عکاس حرفه ای با دوربین صنعتی انجام می گردد.

پس از عکس برداری ، کار گرافیکی توسط گرافیست بر روی کلیه تصاویر منتخب شما انجام می گردد و عکس ها به صورت خام بدون پس زمینه با فرمت tif. آماده طرحی می گردند .

در مدت انجام پروژه نیز تیم عكاسی ما با بهترین ابزار و تجهیزات عكاسی صنعتی ، اطمینان حاصل می كند كند كه هیچ نقطه ای از محل مورد نظر از قلم نیفتاده و تمام زوایا و نكات ریز هم پوشش داده شده اند. تعداد عكس های گرفته شده چندین برابر تعداد مورد نیاز شما خواهد بود كه پس از پایان انجام كار ، تعداد مورد نظر توسط شما از میان آنها انتخاب خواهند شد و جهت انجام عملیات ویرایش و تصحیح نور و رنگ ، به دست متخصصان عكاسی و گرافیك در استودیو عكاسی صنعتی و تبلیغاتی آنی بین سپرده خواهند شد.

عکاسی پانوراما

ممکن است این نام را در اینترنت و از زبان دیگران شنیده باشید,و یا همینک رایانه,تلفن همراه یا تبلت شما به نرم افزار ایجاد تصاویر پانوراما تجهیز باشد.منظور از تصاویر پانوراما عکس هاییست که از نظر درجه دید,به بیش از یک لنز معمولی جهت ثبت تصویر احتیاج باشد. به همین علت است که در تلفنهای همراه از شما خواسته میشود دستگاهتان را به اطراف بگردید تا ثبت عکس با راه کارهای نرم افزاری صورت پذیرد.لیکن زمانی که انجام یک پروژه رنگ صنعتی و رسمی به خود میگیرد,دیگر روش های مذکور پاسخگوی سطح انتظار کارفرما نخواهد بود.جهان به عکاسی پانوراما و تصاویر سه بعدی در زمینه گردشگری و توریستی نگاه ویژه ای داشته و دارد و روز به روز تکنیک های نوینی جهت ثبت این گونه از تصاویر جذاب از سوی کمپانی های مختلف ارائه میشود,آنچه که مطرح تر است قرار گرفتن عکسهای پانوراما با استاندارد 360 در 180 درجه با قابلیت چرخش به همه جهات است که در یک پروژه توسط نشانه گرها به هم لینک و ایجاد یک تور مجازی جامع میکند.بدیهیست هریک از این عکسهای پانوراما متعلق به بخشی از مکان مورد نظر است.تصور کنید همینک محل نشستن یا حضور شما برای همه مردم جهان قابل دیدن باشد.شما بعد مسافت و زمان و محدودیت های پذیرش بیننده را توسط این تصاویر حذف کرده اید.

تفاوت تور مجازی با عکس پانوراما

تور مجازی و بازدید مجازی دو نام رایج جهت معرفی این نوع عکاسی هستند,ایضا یک تفاوت برجسته در استفاده از این دو نام وجود دارد. هنگامی که ما فقط یک تصویر 360 در 180 درجه ی پانوراما داریم میتوانیم از نام هایی نظیر عکس 360 درجه,,عکس پانوراما,تصویر کروی,تصویر سه بعدی,واقعیت مجازی ,حضور مجازی و ... استفاده کرد اما اصطلاح تور مجازی تنها به حالتی اطلاق میشود که حد اقل دو تصویر پانوراما را در یک پروژه داشته باشیم که از یکی به دیگری گذر کرده و بتوان دوباره به اولی بازگشت که در حقیقت یک پروژه ی پانورامایی یا تور مجازی نتیجه کار خواهد بود.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تماس با ما

 تهران - ​​فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام کوچه بهنام یکم پلاک 1 طبقه چهارم

 

تلفن: 44005676-021

info (@) hooweb (dot) ir

با ما در تماس باشید!

ما کیستیم؟

هو وب

"هووب" در حوزه تحقیقات بازاریابی و ابزارهای آن فعالیت می نماید.

مشاوره و ساخت ابزارهای بازاریابی تکنولوژی محور تخصص ماست.

ما برای رونق کسب و کار شما برنامه ای داریم

پرداخت الکترونیک

امکان پرداخت با کلیه کارت های بانک های عضو شتاب مقدور می باشد.

آخرین مطالب هو وب لاگ