اوراق اداری

طراحی و چاپ ست اداری سربرگ، پاکت، کارت ویزیت

اوراق اداری یکی از ملزومات شرکت ها و سازمان های مختلف است که معمولاً با توجه به نیازشان در طول سال چند بار آن را سفارش می دهند. کارشناسان ما با بررسی این نیاز، پکیج های مختلفی از ست اداری را برای شما جمع آورده اند تا بدون دردسر این نیاز را برطرف نمایید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت ( لمینت، کارت ویزیت شیشه ای)

کارت ویزیت شما یکی از مهمترین ابزارهای است که برای بازاریابی می توانید تهیه کنید. شما کارت ویزیتتان را به مشتریان احتمالی خود می دهید تا اطلاعات لازم برای تماس با شما را داشته باشند. همچنین می توانید آنرا داخل نامه ها بیندازید یا بوسیله آن خودتان و کارتان را به دیگران معرفی کنید. مهم نیست که می خواهید چه استفاده ای از کارت ویزیت خود داشته باشید، مهم این است که این کارت باید کاملاً خوانا، حرفه ای، و جذاب باشد و به مشتریان و مخاطبان کمک کند به خاطر بیاورند که شما که هستید، شغل شما چیست و چطور و چگونه با شما تماس داشته باشند.
بخش طراحی و چاپ هووب، مجری چاپ کارت ویزیت لمینت، کارت ویزیت مگنتی، کارت ویزیت پی وی سی، کارت شیشه ای و کارت ویزیت سه بعدی، آماده ی پذیرش سفارشات چاپ کارت ویزیت شما به صورت آنلاین و حضوری می باشد.

طراحی و چاپ فاکتور و قبض رسید

واحد طراحی و چاپ ما با تجربه و دانشی که دارد آماده طراحی و چاپ انواع فاکتور، قبض رسید، بارنامه و … با کاغذهای تحریر، کاربن لس، کتان و سایر کاغذهای طرح دار می باشد.

تماس با ما

 تهران - ​​فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام کوچه بهنام یکم پلاک 1 طبقه چهارم

 

تلفن: 44005676-021

info (@) hooweb (dot) ir

با ما در تماس باشید!

ما کیستیم؟

هو وب

"هووب" در حوزه تحقیقات بازاریابی و ابزارهای آن فعالیت می نماید.

مشاوره و ساخت ابزارهای بازاریابی تکنولوژی محور تخصص ماست.

ما برای رونق کسب و کار شما برنامه ای داریم

پرداخت الکترونیک

امکان پرداخت با کلیه کارت های بانک های عضو شتاب مقدور می باشد.

آخرین مطالب هو وب لاگ