طراحی و چاپ تبلیغات

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

شرکت های مختلف جهت معرفی اختصاصی محصولات خود کاتالوگ و بروشورهایی با توضیحات مربوط به آن را چاپ می کنند و به مشتریان و علاقه مندان ارائه می کنند. اینگونه تبلیغات کالاها باید جذاب بوده تا بازار هدف ترغیب به مطالعه آن شوند و در کنار جذابیت باید حاوی اطلاعات مفیدی از کالا و محصول مورد نظر باشد.
با توجه به گستردگی شیوه های چاپ کاتالوگ نظیر سایز، جنس، صحافی و خدمات پس از چاپ مختلفی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، تهیه لیست قیمت جامع برای آن امکان پذیر نمی باشد و برای محاسبه قیمت دقیق نیاز به جزئیات می باشد، لذا در زیر تنها قیمت چند نمونه ساده از انواع چاپ کاتالوگ و بروشور قرار داده شده و برای استعلام قیمت کاتالوگ های اختصاصی تر کافیست با کارشناسان ما مشاوره نمایید.
اعلام تیراژ چاپ کاتالوگ مورد نظر، سایز کاتالوگ، جنس و گرماژ صفحات داخلی، جنس و گرماژ جلد کاتالوگ و روکش آن ( یووی، سلفون، یووی موضعی )، صحافی کاتالوگ ( مگنه، فنر، چسب گرم ) و تعداد رنگ مورد استفاده در چاپ ( تک رنگ، دورنگ و چهار رنگ ) در زمان استعلام قیمت از کارشناسان چاپ هووب سبب دقت در محاسبه قیمت و زمان چاپ و صحافی کاتالوگ مدنظر شما می گردد.

چاپ پوستر تبلیغاتی

واحد طراحی و چاپ هووب با تجربه ای که در زمینه طراحی و چاپ انواع پوستر تبلیغاتی ویژه شرکت کنندگان در سمینارها، همایش ها، نمایشگاه ها و پوسترهای تبلیغاتی انتخابات دارد، آمادگی انجام کلیه امور مربوط به طراحی پوستر و چاپ پوستر تبلیغاتی بر روی انواع کاغذ تحریر و گلاسه، با کیفیت بالای چاپ افست را داراست.

چاپ سررسید و تقویم سال جدید

یکی از گسترده ترین هدایای تبلیغاتی در آستانه ی هر سال شمسی، سررسید سال جدید می باشد؛ به همین جهت انواع مختلفی از سررسید ها و تقویم ها در بازار موجود است. در این بین شرکت هایی که تمایل بیش تری به تبلیغات اختصاصی خود نشان می دهند، سررسید یا تقویم را به صورت تمام اختصاصی با لوگو و مشخصات خود چاپ می نمایند. سایر شرکت ها هم از خدمات مختلف تبلیغاتی برروی سررسیدها نظیر چاپ طلاکوب و داغی بر روی جلد، قرار دادن لت های تبلیغاتی در داخل سررسید، جلد و آستر بدرقه اختصاصی، ترام صفحات و … بهره می برند.
گروه تبلیغاتی ما با سابقه ی درخشانی که در این زمینه دارد، آمادگی خود را جهت انواع سفارشات اختصاصی تقویم و سررسید سال 94 اعلام می دارد؛ ضمن اینکه انواع خدمات چاپ روی تقویم های آماده هم توسط ما انجام می پذیرد.

هووب آماده ی ارائه ی انواع مختلفی از خدمات چاپی هستند که برخی از آن ها در صفحات مختلف خدمات شرح داده شده و برخی که مشروح به آن ها پرداخته نشده به شرح زیر است:
– چاپ انواع کارت ویزیت فانتری
– چاپ انواع لیبل و برچسب
– چاپ لیبل و جلد CD
– چاپ انواع پاکت
– چاپ و تولید انواع جعبه و کارتن
– چاپ انواع کارت سینه ای

تماس با ما

 تهران - ​​فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام کوچه بهنام یکم پلاک 1 طبقه چهارم

 

تلفن: 44005676-021

info (@) hooweb (dot) ir

با ما در تماس باشید!

ما کیستیم؟

هو وب

"هووب" در حوزه تحقیقات بازاریابی و ابزارهای آن فعالیت می نماید.

مشاوره و ساخت ابزارهای بازاریابی تکنولوژی محور تخصص ماست.

ما برای رونق کسب و کار شما برنامه ای داریم

پرداخت الکترونیک

امکان پرداخت با کلیه کارت های بانک های عضو شتاب مقدور می باشد.

آخرین مطالب هو وب لاگ