مراودات بانکی با ارسال توئیت ممکن شد

یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های فرانسه قراردادی با شبکه اجتماعی توئیتر به امضا رسانده است که به موجب آن به مشتریان خود امکان می‌دهد با توئیت کردن پول رد و بدل کنند.

 

این قرارداد را Groupe BPCE به عنوان دومین بانک بزرگ فرانسه با توئیتر به عنوان دومین شبکه اجتماعی بزرگ جهان منعقد کرده است که تا از این پس تمام مشتریان آن بتوانند با انتشار توئیت سرویس‌های آنلاین بانکی را در اختیار بگیرند.

توئیتر این روزها رقابت تنگاتنگی را با شرکت‌های بزرگ از جمله اپل و فیس‌بوک آغاز کرده است تا نسل جدید خدمات پرداخت مبتنی بر تلفن‌های همراه و ابزارهای کاربردی را ارائه دهد. 

این شرکت‌های بزرگ اینترنتی برای افزایش درآمدهای خود با بانک‌ها همکاری‌های مشترک می‌کنند و در برخی مواقع با آن‌ها رقابت می‌کنند تا بعد از چند دهه کارت‌های اعتباری از چرخه خارج شوند.

بانک BPCE ماه گذشته اعلام کرد که زودی خدمات بانکداری مشتری-به-مشتری خود را از طریق توئیتر در اختیار فرانسوی‌ها می‌گذارد و در این اتفاق به سادگی ارسال یک توئیت، سرویس بانکی مورد نیاز کاربر ارسال می‌شود.

"نیکولاس چاتیلون"(Nicolas Chatillon) مدیر مرکز خدمات موبایلی S-Money در این بانک اعلام کرد: «مرکز ارائه خدمات S-Money به مشترکان توئیتر در فرانسه امکان می‌دهد به سادگی بین یکدیگر پول ردوبدل کنند. این کار بدون مراجعه به بانک و بدون وارد کردن اطلاعات بانکی صورت می‌گیرد و تنها کاری که کاربران انجام می‌دهند ارسال یک توئیت است.»

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد

تماس با ما

 تهران - ​​فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام کوچه بهنام یکم پلاک 1 طبقه چهارم

 

تلفن: 44005676-021

info (@) hooweb (dot) ir

با ما در تماس باشید!

ما کیستیم؟

هو وب

"هووب" در حوزه تحقیقات بازاریابی و ابزارهای آن فعالیت می نماید.

مشاوره و ساخت ابزارهای بازاریابی تکنولوژی محور تخصص ماست.

ما برای رونق کسب و کار شما برنامه ای داریم

پرداخت الکترونیک

امکان پرداخت با کلیه کارت های بانک های عضو شتاب مقدور می باشد.

آخرین مطالب هو وب لاگ